Степанов назвав причину, через яку можуть зрости показники захворюваності на COVID-19

Катерина Хорощак — 15 грудня 2020, 10:06

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов вважає, що тестування тестами на антиген контактних з хворими на COVID-19 збільшить показники захворюваності на COVID-19.

Про це Степанов сказав в ефірі програми "Свобода слова" на каналі ICTV.

"Ми запровадили так зване скринінгове тестування, коли ми тестуємо контактних хворих. Ми почали вже його експрес-тестами на антиген - це швидкі тести за 15 хвилин. І ми розуміємо, що кількість виявлених хворих буде збільшуватися, тому що зараз безсимптомних ми не бачимо", - розповів міністр.

Водночас Степанов вважає, що кількість хворих на COVID-19 в Україні зменшилася через "стабілізацію ситуації".

За словами міністра, в МОЗ це спостерігають не тільки за статистикою, а й за зверненнями на гарячу лінію, до лікарів тощо.

Нагадаємо, у Центрі громадського здоров'я розповіли, що в Україні майже не відстежують контактних людей з хворими на COVID-19, тому що епідеміологи не встигають це робити.

Вас також може зацікавити:

COVID-19 може спричиняти проблеми з мозком та нервовою системою. Дослідження

У МОЗ фіксують випадки повторних заражень COVID-19

Що краще для тривалого імунітету: перехворіти COVID-19 чи отримати вакцину?

Якими препаратами лікують COVID-19 в Україні: аналізуємо оновлений український протокол

Ми хочемо тримати з вами зв'язок. Будемо раді бачитися і спілкуватися з вами на наших сторінках у Facebook та у Twitter.

А якщо хочете бути в курсі лише новин та важливої інформації про здоров'я, підписуйтесь на нашу Facebook-групу про здоров'я та здоровий спосіб життя.

Реклама:

Головне сьогодні