У МОЗ просять в додатку "Вдома" для самоізоляції не фотографувати замість себе собак і техніку

Катерина Хорощак — 12 травня 2021, 10:56

У додатку "Вдома", призначеному для самоізоляції під час пандемії COVID-19, деякі користувачі фотографують не своє обличчя, як потрібно, а собак, дітей, інші частини тіла та навіть комп’ютерну техніку.

На це під час брифінгу 12 травня поскаржився заступник міністра охорони здоров’я Ярослав Кучер.

"У додатку є необхідність зробити своє фото, щоб потім з ним звіритися. Люди фотографують дітей, тварин, себе в дзеркалах, свої фотографії, частини тіла, комп’ютери фотографують, якусь техніку. І, звісно, що виникають питання, пов’язані з тим, що щось потім не спрацьовує при верифікації", – розповів Кучер.

Заступник міністра попросив користувачів не гратися з додатком, оскільки це може спричинити проблеми з верифікацією.

"Я хотів би, щоб всі ставилися до цього серйозно, тому що обмін даними чітко налагоджений, у нас є вся інформація про порушників", – додав Кучер.

Також заступник розповів, що часом користувачі, які зробили неправильне фото в додатку, дзвонять з питаннями в контакт-центр МОЗ. Він попросив без необхідності не навантажувати гарячу лінію та одразу робити все правильно.

"Я хотів би звернути увагу, що кожен такий дзвінок можливо відволікає операторів контактного центру від більш нагальних питань, коли потрібно вирішувати оперативні питання, пов’язані з госпіталізацією людей", – підкреслив Кучер.

Нагадаємо, додаток "Вдома" призначений для контакту з людиною та контролю за дотриманням обов'язкової самоізоляції на час карантину.

Вас також може зацікавити:

Самоізоляція. Як організувати та пережити її вдома

За яких умов можна припинити самоізоляцію після COVID-19. Пояснення МОЗ

Як припинити самоізоляцію, коли ПЛР-тест негативний

Як отримати вакцинацію проти COVID-19 без сімейного лікаря. Пояснення МОЗ

Ми хочемо тримати з вами зв'язок. Будемо раді бачитися і спілкуватися з вами на наших сторінках у Facebook та у Twitter.

А якщо хочете бути в курсі лише новин та важливої інформації про здоров'я, підписуйтесь на нашу Facebook-групу про здоров'я та здоровий спосіб життя.

Також ми ведемо корисний Telegram-канал "Мамо, я у шапці!".

Реклама:

Головне сьогодні