Як скласти спрощене ЗНО в онлайн-опитувальнику? Відеоінструкція

Олена Барсукова — 20 липня 2022, 13:52

Цьогоріч українські вступники складають спрощене ЗНО – національний мультипредметний тест, який проходитиме через спеціальну онлайн-платформу.

Український центр оцінювання якості освіти розробив відеоінструкцію, як користуватися онлайн-платформою і з чого почати НМТ.

Відео "Онлайн-тестувальник: як користуватися, про що пам’ятати учасникові" опублікували на YouTube-каналі УЦОЯО.

Національний мультипредметний тест складається з 3 блоків: українська мова, математика та історія України.

На виконання завдань усіх блоків учасникам тестування відведено 120 хвилин.

Читайте також: Виникли проблеми: українським випускникам у Вроцлаві не вдалось скласти НМТ

Як почати НМТ?

В аудиторії, де буде проходити НМТ, на вас чекатиме налаштований комп’ютер із під’єднаним інтернетом та відкритою головною сторінкою сервісу.

Вам потрібно буде правильно ввести логін і пароль – їх ви дізнаєтеся з індивідуальної картки учасника тестування, яку видасть старший інструктор в аудиторії.

Для роботи над тестом знадобиться чернетка – аркуш паперу лежатиме на вашому робочому місці. Якщо одного аркуша буде замало, повідомте про це інструктора.

Коли ви увійдете на персональну сторінку, перевірте, чи правильно вказано ПІБ у правому верхньому куті.

Після натискання кнопки "перейти до тесту" відкривається сторінка з 3 вкладками: "Іспит", "Довідкові матеріали" (можуть знадобитися на математиці), "Інструкція".

Після повідомлення старшого інструктора про початок тесту, натисніть спочатку на кнопку "перейти до тесту", а потім – "розпочати тест".

Далі ви перейдете на наступну сторінку сервісу. Щоб почати виконувати завдання, натисніть на кнопку "розпочати роботу над тестом".

Після натискання цієї кнопки розпочнеться відлік часу, відведеного на НМТ.

У правому верхньому куті з’явиться таймер, що показує, скільки часу залишилося. Натисніть на іконку перекресленого ока, щоб приховати таймер, а клавіша ескейп – поверне зображення.

Важливо: якщо ви випадково натиснете на кнопку "завершити роботу над тестом", з’явиться напис "ви впевнені, що бажаєте завершити роботу над тестом?".

А вже після натискання кнопки "Так, завершити роботу" вам зарахують тільки збережні відповіді – повернутися до завдань буде неможливо.

Національний мультипредметний тест складається з 3 блоків завдань, на виконання яких дається120 хвилин.

Ви можете почати роботу над тестом з будь-якого блоку.

Протягом часу, відведеного на тест, можна повернутися до виконання завдань з будь-яких блоків, надати, змінити, зберегти відповіді.

Детальніше про те, як виконувати різні завдання НМТ, можна дізнатися з відеоінструкції УЦОЯО.

Читайте також: Хто відповідає за безпеку учасників НМТ? Пояснює омбудсмен

Реклама:

Головне сьогодні