5 весільних трендів, які зроблять ваше свято сучаснішим
Світ змінюється, а з ним змінюються і тренди на весілля.
Каблучки, квіти, стрічки, вишукані наряди – це все, з чим у нас асоціюється свято кохання.
Але наразі світ намагається стати більш екологічним.
І у питанні святкування весілля також.
Розповідаємо, як змінюються весільні тренди у цьому мінливому світі.
Весільна сукня? Будь собою!
Ну яка дівчинка не мріяла про довгу пишну весільну сукню та фату до землі. Але сучасні наречені все частіше обирають більш практичний варіант вбрання, і не хочуть виглядати "занадто нареченою", пише Vogue.
Тому елегантний білий жакет або сукня, яка більш нагадує коктейльний варіант – те, що треба.
Дизайнери суконь: Моніка Бірне, Дана Харель, Даніела Франкель. Фото: Vogue |
Фата? Лише якщо з клятвою
Сучасні наречені не хочуть просто мати шматок красивої тканини на своїй зачісці. Фата повинна мати сенс.
Тому вони обирають фату, де буквально написане важливе повідомлення, яке молода родина хоче повідомити світу.
"Незалежно від того, чи будете ви у класичній весільній сукні чи джинсах, фата – можливість створити дещо дуже індивідуальне і не відмовлятися при цьому від звичних весільних традицій", – каже дизайнер Герміона де Паула.
Надпис на фаті: "Допоки смерть не розлучить нас". Фото: Vogue |
Каблучки? Без порушення прав людей, будь ласка
Якщо ви вирішили витратитись на каблучку зі справжнім дорогоцінним каменем, то тепер стає важливим звертати увагу, чи етичним чином ця коштовність потрапила до ювелірної крамниці.
Наразі, все більше людей хочуть бути впевнені, що діамант, який прикрашає пальчик коханої людини, не здобули завдяки збройному конфлікту, або порушивши права людини.
А ще, видобуток діамантів дуже шкодить довкіллю. І молодята починають звертати свою увагу на бренди, які виробляють прикраси з переробленого золота або платини.
Такі бренди не закуповують коштовне каміння з територій, які мають військовий конфлікт, адже часто там, для видобутку діамантів, експлуатують людей.
Фото: yanapema/Depositphotos |
Наряд подруг нареченої
Ця суто американська традиція стає популярною і в Україні. Дівчат просять нарядитись в максимально схожі сукні, як правило пастельних кольорів.
Але в США починають видозмінювати цю традицію. Тепер нареченим важливіше дозволити своїм друзям підкреслити власну особистість, а не запхнути всіх в пастельну уніформу.
"Подруги на весіллі – це чудова традиція. Але мені хотілось, щоб люди насолоджувались своїм вбранням, та могли одягнути його не лише на весілля", – каже дизайнерка Ванесса Коккіаро.
Тепер нареченим важливіше дозволити своїм друзям підкреслити власну особистість, а не запхнути всіх в пастельну уніформу. Фото: Vogue |
Екологічне життя – екологічне весілля
Все більше людей хоче жити екологічним, дружнім до довкілля життям.
Так вони хочуть відсвяткувати й своє весілля.
Варіанти такого весілля різні: хтось відмовляється від пластику, хтось – замовляє кейтерингову службу, яка готує їжу з локальних та органічних продуктів.
Навіть в Україні є кейтерингові служби, які можуть зробити розкішний стіл з веганських страв, або навіть вгодити весільним тортом гостям-сироїдам.
Зрізані квіти можна замінити квітами у горщиках.
А ще екологічним варіантом буде купити вже не нову весільну сукню або навіть змінити на свій смак сукню своєї мами!
Мамину сукню можна переробити на неповторну свою! Фото: Gilded Thible |
40 років тому і зараз. Фото: weddingsallovertheworld |
Вас також може зацікавити:
Ми хочемо тримати з вами зв'язок. Будемо раді бачитися і спілкуватися з вами на наших сторінках у Facebook та у Twitter.
А якщо хочете бути в курсі лише новин та важливої інформації про здоров'я, підписуйтесь на нашу Facebook-групу про здоров'я та здоровий спосіб життя.