"Ще зовсім маленька": у Подільському зоопарку показали рись, яку евакуювали з Миколаєва. ФОТО

5445
30 вересня 2022

Із зоопарку міста Миколаєва, яке нещадно обстрілюють росіяни, вивезли маленьку рись.

Тварину евакуювали до Вінниці, повідомляє Подільський зоопарк у Facebook.

У вінницькому звіринці готувалися до прийому нової мешканки завчасно, говорить директор зоопарку Євген Ткачик. Для рисі добудовують окремий сучасний вольєр.

Реклама:

За словами Ткачика, новоприбула тварина почувається добре, проте наразі триває процес адаптації до нових умов.

"Це дівчинка. Невдовзі їй виповниться пів року. Оскільки тварина ще зовсім маленька, ми помістили її у вольєр, де влітку жили лемури. Тут вона перебуватиме до Нового року", – розповідає директор Подільського зоопарку.  

 Фото: Подільський зоопарк/Facebook

Коли тварина перебуває у невеликому вольєрі, спостерігати та пильнувати за її здоров’ям значно легше, пояснює Ткачик. Він також розповів, чим харчується поки що маленький хижак:

"В щоденному раціоні рисі – м’ясо. На добу вона споживає кілограм цього продукту. Переважно це м’ясо курки, кролика або яловичина".

У зоопарку додали, що коли рись стане дорослою, там підшукають їй пару.

Читайте також: В одеському зоопарку врятовані леви з Харкова вийшли до публіки. ФОТО

Реклама:

Нагадаємо, Миколаївський зоопарк, звідки евакуювали тварину, на початку війни опинився у скрутному становищі. На територію звіринця прилітали російські снаряди та касетна ракета. Тоді директор Володимир Топчий просив небайдужих громадян просто купувати квитки, аби допомогти врятувати тварин від голоду.

В умовах війни ставалися й трагічні випадки: внаслідок збройної агресії РФ у Маріупольському зоопарку загинуло майже 20 тварин, а під час порятунку тварин з харківського екопарку Фельдмана загинули п'ятеро співробітників.

Читайте також: Місія виконана: з харківського екопарку Фельдмана евакуювали всіх тварин – мерія ДніпраРеклама: