У Маріуполі госпіталізували ще одного хворого з підозрою на холеру
Усі госпіталізовані одержують необхідне лікування, стан їх здоров`я задовільний, повідомляє УНІАН з посиланням на Донецьку обласну санітарно-епідеміологічну станцію.
Епідеміологи підкреслили, що в Маріуполі регулярно здійснюється моніторинг циркуляції збудників холери в об'єктах зовнішнього середовища: проводиться відбір і дослідження матеріалу з об'єктів навколишнього середовища, зокрема питної води, води відкритих водоймищ, стічної води, продуктів харчування, риби, обстеження хворих з симптомами розладу кишечнику на групу кишкових інфекцій і холеру.
За результатами досліджень в одному зразку риби (тюлька), відібраної на центральному ринку, виділений вібріон, який не може викликати захворювання на холеру, але здатний викликати гострі кишкові інфекції.
При цьому в облСЕС акцентували, що захворюваність га гострі кишкові інфекції в Маріуполі не перевищує середнього багаторічного рівня.
У вогнищі холери працює комісія фахівців Міністерства охорони здоров`я України, Української протичумної станції, Державної санепідслужби України, обласної СЕС.
Щодня проводяться засідання обласного і міського оперативного штабу, засідання міської і районних надзвичайних протиепідемічних комісій Маріуполя.
Активізована санітарно-освітня робота з профілактики гострих кишкових інфекцій і холери з використанням усіх засобів масової інформації серед жителів області.
Проведення комплексу протиепідемічних заходів продовжується, зазначили в обласній СЕС.